píšu

novinky, the news, les nouvelles ^^

7. března 2014 v 16:03 | vaše bzučící včela
ahojááá :D jooo, vzpomněla jsem si, že ještě existuje nějaký blog :D a taky se divím, že nebyl zrušen ještě ten můj (y) je dosti pravděpodobné, že tu ještě po asi sto letech zavítá? možná ne :D možná na titulek mého článku klikne nějaká úplně nezávislá osoba a nebo třeba taky někdo, kdo dřív můj blog kontroloval a myslel si, jaký není borec, že ví, co tu píšu, ikdyž to přímo takovým lidem nebylo určeno ;)
jinak.. přijde mi, že je vlastně vše při starém, ale stalo se toho fakt tak strašně moc až nevím, kde začít :DD troufnu si o sobě říct, že jsem zase o něco jiná, možná lepší ;) víc o sebe dbám a chodím i běhat a posiluju ;) účastním se všemožných společenských akcí a nesedím furt jen doma O:)) hodně mi to dalo! poznala jsem superní lidi, ač některé okamžiky bych si radši nepamatovala :'DD
stále se věnuju mé nejmilejší Tessince, které budou letos 4 roky a moc, moc, moc jsme toho dokázaly (jely jsme vlakem do Prahy na kvalifikaci na mistrovství Evropy juniorů, na mistrovství ČR mládeže se z nás staly mistryně ve družstvech & so on ..) miluju ji nejvíc!!


za tu dobu už jsem byla zamilovaná i do dosti kluků :DD nezdá se, ale když jsem si právě promítla v hlavě některé, radši nezmiňovat víc podrobností :DDDD ale doufám, že teď už bude všechno v pohodě s K. :3 wohoooou :))) s ním jsem.. někdo úplně jiný a ty naše zážitky.. jízda na kole na řídítkách, eskymáci, lavička :'DD božíí!! snad to nikdy neskončí :'')))
na škole jsem, bohužel, stále na té stejné :DD začíná mě to tam fakt pěkně štvát! :D ale co, přežiju to.. už jen dva roky, maturita a tradááá po světě! za delfínama a taak O:))

na závěr přihodím asi odkaz na můj instagram a webovky tessky a taffyho, kdyby někoho zajímalo víc informací :)) báj! :*

spoustu se toho stalo!

7. března 2011 v 18:52 | vaše bzučící včela
chochó. blog mě jak jste si mohly všimnout nebaví! jsem furt venku. tolik se toho stalo. tolik. v poslední době se mi nedaří. jje to na nic. ještě, že mám Tessii. stejně mi ten můj bobiš bude chybět. byly prázky. pololetní a jarní. o pololetních jsem byla s káč v ově-mám nový "císařský" svetřík. juu :)) jarní. do středy fajn. čtvrtek byl nehorázně hrozný den ze všech hrozných dnů na světě :'( :'( až na prosinec roku 2009! pátek odpoledne byl strašný. jak jsem chodila po Petřvaldě tak sama. úplně. pak jsem to šla říct Teri, tak jsme se šly projít s Benjim. a večer jsme jeli pro Tessii, neboť nevím, co bych o víkendu dělala. asi bych se užrala nudou!
teď se vyloženě nenudím. máme toho spolu hoodně na práci jestliže chceme jet na ty závody :)) máme pár videjek agilitek, ale chci to dát do jednoho-trochu si s tím pohrát ;))


čím víc ten blog i fejs "upgradují", tím jsou horší. fakt :D

skvělý agilitní den!

13. února 2011 v 22:36 | vaše bzučící včela
čau včely :) ca va? :D teď hodně trénuju se Sendy, tak se nedivte, že tu často nejsem či nepíšu komentáře. je toho hodně. v červnu se chci zúčastnit agility závodů - zatím neoficiálních :D (stejně si myslím, že na nějaké oficiální nemůžu, neboť nemám "značkového" psa a navíc. tak dobré nejsme :D) 18. budou erbovky a 19. závod. skvělý :D to budu muset vstávat někdy v 5 :/ :D pře je to až v Odrách a začíná to v 8 ://

natočila jsem lepší a hlavně kvalitnější video štěkingu :))


a taky jsem založila o ní web. blog :D chtěla jsem začít na webnode, ale zjistila jsem, že na tom vůbec neumím :D :D
na cvičáku jsme dnes poprvé dělali stopy a docela nám to šlo, přišel zbytek skoček a slalom, který jsem si půjčila na trénování domů :)

štěking :))

10. února 2011 v 19:50 | vaše bzučící včela
je mi docela jasné, že tomu nadpisu nerozumíte :D vstahuje se k mojí senďulíně :* dnes mi totiž začala štěkat. ona už štěkala od té doby, co je u nás (bylo jí asi 7 měsíců, teď zhruba 2 roky), ale ne na povel. v poslední době se rozštěkávala na cvičáku-pak nechtěla dělat obranu, svině jedna :D ale to bylo mezi štěkajícími psy. dnes jsem to jen tak zkusila a ono to vyšlo. u nás na zahradě. ihned jsem letěla "aspoň" pro mobil, na kterém je sice kvalita nulová, ale to video vám tu dát prostě musím! :D (kvalita na NIC, ale už jí to jde, uchuchuu :D)


buu, všechno je skvělý, až na matiku. kašlu na to. :/

"prvoúnorový"

1. února 2011 v 22:33 | vaše bzučící včela
hohohó. skvělý den s kei v parku. ty fotky, ten smích, ty fórky a nápisy. miluju Tě :D a neskutečně se těším do ovy! snad to vyjde.
chci, aby mi středa utekla jako voda a čtvrtek.. no taky může :D
všechno hrozně trvá. já mám vcelku náladu, johoo :D
všechno je pomalé, takže na vás kašlu a obrázek tu dám jindy :P dobrou skobrou ;)

pryč s depresivníma článkama!

1. února 2011 v 16:00 | vaše zelené prase ;D
be-horrible.blog.cz

já vím, že už vám to jde asi krkem (mým věrným včelám snad ne ;)) ale.. prostě to jinak nejde. teď se asi všechno hroutí. a když říkám všechno,, myslím tím VŠECHNO! až na pár vyjímek. ká je nehorázně blbá, hnusná, fuj! :/ té je kretén, co bydlí nehorázně daleko, ale naopak který je skvělý, krásný, ach! :)) kdyby tam ká nebyla.. mohlo by být všechno úplně jinak, ale nezměnilo by to nic na to, že bydlí daleko! grr! ://
bože, už mě to vážně všechno deptá, užírá aghrr! hryžu si nehty. fuj! to dělám jenom, když jsem nervozní :(
přeju jim to. jo a jo!

má novou fotku a já se z ní můžu posrat! :))

31. ledna 2011 v 20:07 | vaše bzučící včela
be-horrible.blog.cz

.. tu fotku musím mít. a jo a jo! nejlíp s ním. ják já chci léto. a ne jen proto, že pojedu do Černé hory, ale budu mít psa a tak.. ;)) vše bude super. budu moct chodit v kraťasech.. mmm ;)
jsem velmi, velmi bezmyšlenkovitě snící člověk! :D
a co vysvědčení? eh. já měla nakonec teda 3 trojky :/ kreténi podlí, zlí a kudrnatí! :D

léto, přijď už!

26. ledna 2011 v 20:09 | vaše bzučící včela
be-horrible.blog.cz

.. protože už chci léto a tábor a léto.. a tábor a lepší skočky na cvičáku! to se snad dočkám už drzy :D
jinak nic nevím, nic není nového. nechce se mi k vám chodit. já vím. jsem podlá, zlá a kudrnatá (ve skutečnosti ne :P)
Sendy mi dělá radost, ikdyž dneska málem zdrhla :/ chtěla bych, aby Tina s náma chodila na cvičák. to bude super. já se táák těším! :))

nejúžasnější víkend fuč :/

24. ledna 2011 v 18:06 | vaše bzučící včela
be-horrible.blog.cz

zdar :P jak je? :D já se mám naprosto skvěle. joch. Sendy je úžasná, téčko mi píše samo od sebe ach :D všechno je parádní. bobo se se mnou už "baví" víc :)) co víc si přát? :D asi to, aby ta zamilovanost byla vzájemná.. ;D
o víkendu jsem byla na tom bazéně a bylo to naprosto úžasné! furt jsme jezdily na tobogánech, divoké řece.. mmm :D a v neděli jsem si udělala takovou svou soukromou "víkendovku" :) (videa níž - to první je naprosto úžasné ;))
ps: obrázek mám od vrm z fejsu. nevím, kde ho vzala :D

natěšená na zítra :P

21. ledna 2011 v 21:34 | vaše bzučící včela
be-horrible.blog.cz

aloha :P zítra bazén s Káš a Tinou. juch, těším se :D už mě všichni nenenávidí :)) včera jsem si psala s téčkem, juch. už je to po čtvrté, co mi napsal on sám od sebe :D rekord :)) myslím si, že jsem nic neposrala :))
dnes jsem úplně vyřízená. přišla jsem k babičce, naobědvala jsem se, přišla domů a začala péct muffiny. jenže jsem měla málo košíčků :D tak jsem musela čekat na Zdeňka :D
parádní den :D

ano, zase mě všichni nenávidí ://

17. ledna 2011 v 17:10 | vaše bzučící včela
be-horrible.blog.cz
jak já bych chtěla, aby se mu něco stalo :D (poslouchám rádio a melou tam o bíbrovi" že prý byl v nemocnici :D) jaká škoda! moc ho nemusím a omlouvat se těm, co ho žerou by byl asi.. hřích :D
dnešek byl naprosto hrozný! znovu mě všichni nenávidí. joo. to je super! ://
ach, ani netušíte, jak mě to sere. všechno. i to, co vám nemůžu říct, neboť už by to bylo asi dost silné kafe! a ani to není moje věc, ikdyž mě to mrzí..
jdu se učit zemák, kteří všichni velice milujeme (haha) :D

ps: dnes je ze mně anténka (už jsem zajíček, netopýr, tak co ještě?! :D)

fille surprise..

13. ledna 2011 v 20:46 | vaše bzučící včela
be-horrible.blog.cz
včera byl tak super den. ach :)) měla jsem se učit čeják, ale téčko bylo online :D vím, že vás to (kromě suprové gee) nezajímá, ale je to můj blog, moje věc, že to bude vědět půlka světa. neznáte mě, takže vám to může být skutečně jedno! :D chci, aby tu byl nějak ztvárněn můj život a né aby tu byly okopírované pixelky, avatary s justinem biebrem (na kterého mám alergii! :/), selenou gomez, hanou montanou či jinými. beru, že se to někomu líbí, ale být do nich zblázněná? never more! :D parádní den dnes, vážně, ale nejprve se vrátím k tomu včerejšku..
učila jsem se čeják a nějak z hecu (pře jsem stahovala vzhůru do oblak) jsem si pustila skype. asi po půl hodině bylo online téčko a.. :D

muhehe :D

10. ledna 2011 v 17:36 | vaše bzučící včela
be-horrible.blog.cz
jak já bych chtěla léto! asi i proto tu dávám avatar se sněhulákem, což? :D
malíkovou asi zabiju. a všechny, co říkali, že to dneska nemáme psát tak taky! jinak byl vcelku fajn den. už jsem si stáhla toy story 3, tak už jen čekám na ledově ostří a ukradené Vánoce tima burtona :))
co jinač? dneska mě zrovna "psavost" nechytla, takže máte smůlu, ha :D
byla jsem na chvíli se Sendy agilitit a na procházce. přestavují nám obchod, chůů :D

ps: lay je prozatimní (asi tak jako ta vláda, kterou v roce 1917 svrhli :D - chci vědět známku z dějáku!! :// :D), takže mi ho chválit nemusíte, neboď jsem čekala, že to bude hezčí :D
.

blog je žrout!

8. ledna 2011 v 10:06 | váš jediný sobík tei :*
be-horrible.blog.cz
aloha :P už je tu víkend :D hurá :)) ale celý ho prosedím u chemie a fyziky :// a z části možná i u bioly :/ sere mě to, neboť tu bude sestra a ta tu zrovna často nebývá a já se zrovna musím šrotit. myslela jsem si, že si udělám takový agilitní víkend, ale houby s octem :/
stále mě všichni nenávidí.. ano, ano. a mi je hrozně blbě a nikoho to nezajímá :/ a Té je to divné. teď jsem mu dlouho nepsala, aby si třeba náhodou neřekl, že ho otravuju každý třetí den..
ten pocit stále přetrvává :/ docela bych to i zrušila, neboť to pouze žere čas! ano. nemám prostě čas jenom na blog. však vidíte. v pondělí písemka, v úterý písemka, ve středu písemka, ve čtvrtek čtvrtletka. ach, jak já tu školu nenávidím!! chci být taky někdy svobocná a ne, že budu stíhat jenom školu, Sendy a na sebe a kamarády skoro nemít čas. je to hnus :/
dost pesimismu :)) půjdu se nasnídat, neboť mě vážně bolí břicho :((
.

jsem netopýr, který nakonec dostal to, co chtěl! :))

2. ledna 2011 v 12:32 | váš jediný sobík tei :*
be-horrible.blog.cz
sacré bleu! už je nový rok, Vánoce fuč, škola se nebezpečně blíží. ach ne! :(( nechci děják ani matiku a už vůbec né fráninu :// nesnáším lefinu! je hnusná! jedna rudovlaska! aghrr! :// je mi z ní blbě. ale velice se těším na naši třídní. teď asi měsíc nebyla ve škole, pře měla "cosi" s nohou. ale stejně je dobrá, že se přišla podívat na primariádu :)) mám ji ráda. je fajn a někdy je mi jí líto.
abych odpověděla hromadně na dotazy :D pod stromkem jsem našla netbook, z kterého píši :) voňavku (bruno banani-pure woman), neskutečně nádherně to voní :)) nějaké knížky od h. ullrichové a taky knihy o labradorech. a pochopitelně oblečení :D
takže super. nový rok byl fajn. jen doufám, že se nevyplní přísloví "jak na nový rok, tak po celý rok" :D
jsem nadšená :)) jdu za Senďulínou. říkejte si co chcete. miluju jí!! :*

ps: mám takový divný pocit. nevím, jestli je to tím, že mě celá třída nenávidí, nebo se mi o tom zdálo, ale myslím, že někdo, kdo nechci, navštěvuje tuto stránku.. vážně nevím. možná to tu zruším a začnu znova, možná to jen zruším. je tu totiž dost věcí, které by určitě byly nepříjemné, kdyby věděla moje (zčásti) hrozná třída :(( rozmyslím se a dám vědět. každopádně se mějte sobi ;))
.

"a tatí, a bude mít i takový žahnutý žuby naholu?"

24. prosince 2010 v 14:01 | váš jediný sobík tei :*
Kaoani émoticônes 038Kaoani émoticônes 037Kaoani émoticônes 035

hej háj heloů :D nevím, proč mě zrovna napadla tahle písnička :)) tak jsme se dočkali. dnes už jsou Vánoce. ano. ty svátky klidu a míru, pohody a lásky! já už mám zabalené všechny dárky, což jsem ráda :)) a držím "hladovku", takže možná uvidím zlaté prasátko! :D
ve středu myslím, jsem si psala s Té a konečně jsem docílila toho, o co se snažím už asi 3 měsíce! :)) napsal mi. sám od sebe. on. začal :)) hurá! sice v těch kreténských lístečkách mi vyšel někdo úplně jiný, ale to je jedno! :PP
mějte se fajn a dívejte se na štastný a veselý madagascar, pře to je ta nejlepší věc ;)) (ovešky ukradeny tu)

vánoční nákupy..

23. prosince 2010 v 22:41 | váš jediný sobík tei :*
be-horrible.blog.cz
zítra už jsou Vánoce. ach, rychle to uběhlo. po včerejší primariádě jsem byla zničená! z toho skákání, běhání, lezení, šplhání :D ale bylo fajn a vyhráli jsme 2.-3. místo spolu s Alenkou v říši divů! ano. a první byl shrek, že Dennisi?! :D ale.. madagaskar je stejně nejlepší! :))
přes to zmožení jsem dnes jela do ovy na nákupy na poslední chvíli! :D mamince jsem konečně koupila ten parfém. byl ve slevě, takže jsem ráda :)) bráškovi nakonec pásek a něco bratránkovi a hrnek s koněm ségře :D
dnes už jsem zdobila stromeček a uklízela a tak.
večer jsem byla na zkoušce na zítřek a u babičky. teším se na zítra :)) čau sobi :*

ps: primariáda = naše třída (prostě vždycky ten, kdo je v tercii) připravuje zrovna pro ty primány co jsou zrovna primány zábavu. pak vyšší gympl má laťku. a hrajem hry a scénky z filmů (zrovna ta naše primariáda je totiž filmový festival) když my byli primány, byli jsme převlečení za skřítky, elfy a tak :D

sebevědomí klesá, ale jedna osoba ho stále drží :*

21. prosince 2010 v 21:15 | váš jediný sobík tei :*
be-horrible.blog.cz
venku je břečka a zima a to mojí náladě zrovna dvakrát nepřidává. :// zítra už je primariáda a já se docela bojím, neboť se na mě všichni vykašlali, takže jsme si to včera nenacvičili. ale kostýmy máme, klapku máme, plakát máme a to je důležité ;))
viktorka mě velice štve. já ji asi taky podle toho, jak se ke mně v poslední době chová. je velice podle mně náladová. jednou je v pohodě, podruh mě úplně hnusně napodobuje. nechápu jí. mám ji ráda, ale už jí nemůžu věřit. ty její omlouvačky už jí nezbaštím. stejně je na mě pak na druhý nebo třetí den zase hnusná! a mě to mrzí a pak nad tím přemýšlím a sebevědomí klesá.
nehledě na to, že mě stále půlka třídy nesnáší. třeba se to po Vánocích změní. třeba ne. těžko říct! :(
dnes jsem si znovu psala s Tomášem :D je úplně. úžasný. vím, že si ovca myslím, že jsem klukovi dala pusu maximálně tak při flašce, ale mi je to tak jedno. ale škaredá na ní být nechci, neboť je na mě mnohem hodnější než viki :/
myslím, že je to zase všechno oukej :)) šalala sobi ♥

dělám krabičky a balím do nich autobusy :D

20. prosince 2010 v 17:50 | váš jediný sobík tei :*
be-horrible.blog.cz
čáu moji jeiní sobi :D jak se máte? docela na mě kašlete, ikdyž já asi taky :/ mám teď spoustu starostí s primariádou a dárkama a cukroví a.. a tak :D
už máme tu novou televizi. je úplně úžasná. ne, že bychom byli nějak bohatí, ale byla docela drahá, takže asi ten noťas skutečně nebudu mít! :(( ale možná tatínek :) naši jsou totiž rozvedení.
v poslední době je toho na mě i psychicky moc. byl to rok, co.. to je jedno. jen chci, aby věděla, že mi nehorázně chybí a že bez ní to už u taťky není takové, jaké bývalo. babičko, myslím na Tě každý den. a vždy o Tobě mluvím jen hezky! měla jsem Tě ráda a stále mám ♥ :'(
jinak Vánoce už tu jsou za.. 4 dny! :D to je zvláštní. hrozně rychle to uteklo! a ve středu už zmiňovaná primariáda. hrozně se bojím ://
už máme všechno cukroví :)) jenom ještě uděláme řezy, ale ty aby byly dobré se dělají až tak ve středu :))
máme : rohlíčky, linecké, domácího přítele, vosí hnízda a raffaella. to stačí ;))
s Tomášem. já vám nevím. teď jsme si docela dlouho nepsali, ale.. je to takové.. divné. nevím. asi jsem si to poštvala :((

jsem netopýr, který nedostane to, co chce ://

14. prosince 2010 v 17:28 | váš jediný sobík tei :*
be-horrible.blog.cz
ahoj sobíci :D jak se máte? já fajn. v sobotu jsem pekla muffiny :P a jinak nic moc nového.
dnes mě parádně nasrala učitelka zemáku. prý, že když nebudem dávat pozor, tak budem psát písemku z dnešního učiva :// a dívala se na mě. spíš na kei, ale ta dávala pozor taky, že berušín! ty učitelé fakt někdy nechápu ://
zítra mě čeká pololetka z matiky. to budu mít zas za 3 :// ale docela mě to sere, já se učím a doma mi to de a pak příjdu do školy a já nevím.. pak z písemky za 3! hlavně v matice. 2-, 3, 2-, 2-, 3, 3.. :// mrzí mě to :((
u nás už zase sněží .)) je asi 20 centimetrů. není to moc, ale na plánované focení o víkendu to stačí :))
a vůbec, sobi? co chcete k Vánocům? já chtěla noťas, ale vzhledem k tomu, že budeme kupovat novou televizi, která stojí cca. 25-30 000 tak ho asi nedostanu :((
už nic nevím :D jenom jsem netopýr, ale to byste nepochopily :D :PP
jo a.. psala jsem na fejs, že jsem pekla muffiny a tomáš k tomu napsal : pošli mi jeden :)) a pak něco já a bla, bla. pak tam cosi kecal můj bratr :D a já pak ještě napsala : než by došly, byly by oschlé a on : to nevadí, byly by od Tebe :)) myslíte, že to bylo ironické? :O protože.. já nevím. ale chci kredit, ať už mu můžu psát :D :D

vánoce, vánoce přicházejí, zpívejme přátelé ♫

10. prosince 2010 v 17:54 | tei
be-horrible.blog.cz
čaus berušíny. jak se máte? je břečka takže hnus :// já jsem teď přišla z venku a je tam docela chladno..
s výtvarkou jsme byli na bubnech. bylo to.. super :)) ale jak jsem přijela domů, tak jsem se pohádala docela drsně se Zdenkem :((
teď jsem projížděla blogy a tak různě. měla bych si pospíšit, pře bych měla jít do sboru.. za 20 minut :D stačí :))
sobi mě docela štvou. co je to furt s Vámi? :(( mě tak moc nesere to, že tu nikdo nechodí, ale .. to je fuk ;))
všimli jste si aspoň nového layoutu? ty okraje jsou od nově objeveného a úžasného blogu, který má skvělá holka jani :))
tak já fičím. báj :*

svátek slaví 8.čokoládka ;D

8. prosince 2010 v 15:48 | tei
be-horrible.blog.cz
ahojůš sobi :)) jak se máte? já docela fajn. včera jsem se učila děják. 5 hodin :/ to bylo zase něco. a to, co jsem se učila jak debil, tam nebylo že?! :// už mě vážně ta manová sere :/
ale dost o škole, když už nás za 16 dní čekají Vánoce :)) jenom mě docela štve, že mám koupené jenom dva dárky :// vůbec nevím, co mám koupit taťkovi. naši jsou totiž rozvedení, takže bydlí jinde a já.. vážne  nevím. rada? :D
jdu za Senďulínou :* čaus.

.

venku je to jako v pohádce. už chybí jenom princ a princezna ♥

3. prosince 2010 v 22:46 | znovu zamilovaná tejína :D
je tam úžasně :)) už za přesně.. 21 dní jsou Vánoce. ty nejkrásnější svátky v roce. venku plno sněhu, doma pohoda, vůně svíček, rozsvícený vánoční stromeček, chuť čerstvě upečené vánočky a spousta dalších nádherných věcí, co si vybavím pod pojmem Vánoce! nemiluju Vánoce jenom kvůli dárkům, ani kvůli tomu, že zase chvíli mám pokoj od školy, ale kvůli tomu, že je celá rodina pohromadě a má se ráda.. to je na tom to úžasné :)) ♥
mám docela dobrou náladu na to, že mě půlka třídy nenávidí, že? :D
Sendy je v pohodě. ještě neumrzla :)) dneska jsme si poskákali, já odhazovala sníh a ona lítala kolem mě. i jsem na ní párkrát ten sníh vysypala :D
s Tomem nic. slíbil mi ale, že někdy přijede :)) čao citrusi ;D

avoš opět od lizz

13:53 sněží! :))

24. listopadu 2010 v 16:32 | tei
be-horrible.blog.cz
čáus hrošíci ♥ jak se máte? všichni na mě kašlete! :D pff :PP já jsem v pohodě. dneska jsme psali dvě písemky. z ajiny a matiky. z matiky mám 2- chá :D a ajina? by mohla být v pohodě :D snad nám to v pátek dá ;)) a z pondělní chemie mám 2 :)) na to, že jsem minulý týden nebyla ve škole a na to, že jsem se to dověděla v neděli asi v 18 super, ne? :D
dost keců o škole, ikdyž bych se asi měla jít šrotit fyziku, pře jí totálně nechápu :// :((
našla jsem nové písničky od taylor :)) díky nově objevenému blogu od lizz, od které mám i tento avoš :D až teď mi došlo, že je na něm "v" proč tu dávám "mítujáka" s véčkem?!? :D když nikdo dobrý není na v. akorát viktorka :* :))
s tomášem nic. sere na mě, jak vy na mě :D né.. sranda :)) docela si píšem a.. já jsem ráda aspoň za to ;))
dneska poprvé v tomto roce (když nepočítám leden, únor :D) sněžilo. to bylo úplně ujeté. viktorka zařvala sněží. hurá a všechny jsme vyletěly do té zimy, aby nám mohl první letošní sníh napadat do vlasů :D
to by už mohlo stačit :D salut hroši.

avoš šlohnut lizz

zase něco :))

21. listopadu 2010 v 19:01 | tei
be-horrible.blog.cz
dověděla jsem se, že mi pár lidí závidí v klucích. tak to okamžitě změnte názor! :D :D neboť já.. vždycky dopadnu tak, že se do někoho zamiluju až po uši ale on mě stejně nechce a pak to většinou dopadne tak, že se mi mnohem víc začne líbit někdo jiný a jede to zase od začátku :D
ale s Tomem je to jiné. nemůžu ho vyhnat z mojí paměti, ikdyž vím, že z toho nikdy nic nebude :((
teď jsem nebyla týden ve škole takže nic nevím, ale dám vám sem video z 14. 11. 2010 z agilitek :)) točila to kámoška takže to je.. ehm :D hrozné. mluvím jak kretén, ale to je tím soustředěním. hlavně to sla-loom. sla-loom :D :D bye :*

.
 
 

Reklama