novinky, the news, les nouvelles ^^

7. března 2014 v 16:03 | vaše bzučící včela |  píšu
ahojááá :D jooo, vzpomněla jsem si, že ještě existuje nějaký blog :D a taky se divím, že nebyl zrušen ještě ten můj (y) je dosti pravděpodobné, že tu ještě po asi sto letech zavítá? možná ne :D možná na titulek mého článku klikne nějaká úplně nezávislá osoba a nebo třeba taky někdo, kdo dřív můj blog kontroloval a myslel si, jaký není borec, že ví, co tu píšu, ikdyž to přímo takovým lidem nebylo určeno ;)
jinak.. přijde mi, že je vlastně vše při starém, ale stalo se toho fakt tak strašně moc až nevím, kde začít :DD troufnu si o sobě říct, že jsem zase o něco jiná, možná lepší ;) víc o sebe dbám a chodím i běhat a posiluju ;) účastním se všemožných společenských akcí a nesedím furt jen doma O:)) hodně mi to dalo! poznala jsem superní lidi, ač některé okamžiky bych si radši nepamatovala :'DD
stále se věnuju mé nejmilejší Tessince, které budou letos 4 roky a moc, moc, moc jsme toho dokázaly (jely jsme vlakem do Prahy na kvalifikaci na mistrovství Evropy juniorů, na mistrovství ČR mládeže se z nás staly mistryně ve družstvech & so on ..) miluju ji nejvíc!!


za tu dobu už jsem byla zamilovaná i do dosti kluků :DD nezdá se, ale když jsem si právě promítla v hlavě některé, radši nezmiňovat víc podrobností :DDDD ale doufám, že teď už bude všechno v pohodě s K. :3 wohoooou :))) s ním jsem.. někdo úplně jiný a ty naše zážitky.. jízda na kole na řídítkách, eskymáci, lavička :'DD božíí!! snad to nikdy neskončí :'')))
na škole jsem, bohužel, stále na té stejné :DD začíná mě to tam fakt pěkně štvát! :D ale co, přežiju to.. už jen dva roky, maturita a tradááá po světě! za delfínama a taak O:))

na závěr přihodím asi odkaz na můj instagram a webovky tessky a taffyho, kdyby někoho zajímalo víc informací :)) báj! :*
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama