ne, ne, ne!

31. ledna 2011 v 20:37 | vaše bzučící včela
~ ne, nejsem ten člověk, co musí mít 150 blogů jak "někdo", koho moc dobře znám a v poslední době mě dost štve.
~ ne, nepotřebuju mít 350 eSBéčeQ. stačí mi 4 nebo kolik jich mám.
~ ne, nemíním se zaostávat u pitomýho blogu!
~ ne, nebudu reagovat na takový ty "vrať see!" nebo "moc mi budeš chybět! :(" jistě. může vám být eh, u prdele to, co dělám.
~ ne, nepřestanu ho milovat a ať si říkají "ty vzdělanější" co chcou!
~ ne, ne, ne.. nevím. nebaví mě to tu. vážně nemám potřebu si tu "vylívat srdíčko" a psát úplný hovna. asi jsem jiná. jou. asi jo! chci mít nějaký výsledky ve škole, neboť ta fránina mě dost nasrala! :// bla, bla. možná ještě příjdu..

 


Komentáře

1 Gee^^ | Web | 31. ledna 2011 v 21:08 | Reagovat

Moje Včelo-Sobo-Tej :) Klidně na blog, kašli, jen sem občas vlez a napiš giganticky dlouhej článek se VŠEMA podrobnostma, protože ta fotka je úlpně boží ží ží ží! A myslím to vážně, hele, stačí vidět tu ruku a vlasy a juj! A víš co? On je fakt boží! Jojo, čtu Georgie Nicolsonovou, tyjo, tohle je takovej BS (bůh sexu)! Ach bože, ty vlasy! Do háje :D Nedivím se ti sobe, doufám, že se naten tábor dostanete a budete se mít úža úžasně :) Zasloužíš si to. A pro-sím-tě až příště budeš skajpovat, neměj turban :))* Oui? Vysvígo nuda, bla bla, mám teda dvě dvojky (jo nějak se mi to poveldo, neptej se jak, stydím se :D), chemie, matyka. A přibyde fyzika, fránina a hudebka jak jsem si jistá příští rok :D Hudebkářka je kráva. Co ty Bzučáku? Musím jít, jdu vyčistit Veruně klec. Jo! Mutti je pako, ve čtvrt na deset! Bože můj. xx

2 Sáruška | Web | 31. ledna 2011 v 21:25 | Reagovat

hehe :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama